Výprodej koupelnového vybavení Výprodej dřezů a nerezových umyvadel Designové návrhy a rekonstrukce koupelen, bytů a domů

Vizualizaci interierů se věnujeme od roku 1996. Mnohaleté zkušenosti s návrhy koupelen jsme rozšířili o interierový design. Návrhy interierů vytváříme s velkým důrazem nejen na estetický vzhled, ale rovněž na praktické využití koupelen a interierů, zvýšení jejich hodnoty. Při navrhování koupelen a ostatních interierů uplatňujeme cit pro kompozici, kreativitu, fantazii a nejnovější trendy. Současně se snažíme, aby naše návrhy koupelen a interierů byly nadčasové a pobyt v nich byl pro naše klienty po dlouhou dobu požitkem.

Design interiérů Design interiérů Design interiérů

 

Požadavky dnešních majitelů bytů a domů jsou především na individuální styl zařízení, který odráží jejich osobnost a současně se odlišuje svojí jedinečností od běžných návrhů. Požadavek na nové neotřelé styly nás nutí hledat nové dodavatele - výrobce, kteří nám pomohou realizovat Vaše představy. Pomocí harmonie barev se snažíme do domovů našich klientů přinášet krásu a radost. Nabídka použitých výrobků je velice pečlivě vybírána s ohledem na kvalitu a nadčasovost v duchu nejmodernějších trendů. Respektujeme stylizaci a osobnost zákazníka.

Design interiérů Design interiérů Design interiérů